Art-Gaz Technika Grzewcza i Sanitarna Grzegorz Wiaderny

Firma Art-Gaz Technika Grzewcza i Sanitarna działa na rynku od 1998 roku. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa klienta. Począwszy od sprzedaży hurtowej i detalicznej, poprzez montaż instalacji grzewczych, sanitarnych, gazowych, odnawialnych źródeł energii, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń. Od 2002 roku instalujemy z powodzeniem odnawialne źródła energii takie jak: gruntowe pompy ciepła z dowolnym kolektorem, czy powietrzne pompy ciepła typu powietrze-woda. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni dobór urządzeń oraz materiałów. Serdecznie zapraszamy.

Złoty Serwis Junkersa

Szanowni Państwo,


Statuetka Złotego Instalatora, to nagroda przyznawana przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, oraz redakcję Polskiego Instalatora. Konkurs ten, cieszy się wieloletnią tradycją i dużą popularnością w branży.


Podczas tegorocznej wiosennej edycji konkursu, marce Junkers przyznano nagrodę Złotego Instalatora dla Najlepszych w kategorii: organizacja wszechstronnego i wysoce sprawnego serwisu wyrobów branży instalacyjnej, za rozwijanie struktury Autoryzowanego Serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń grzewczych.


Junkers od lat przywiązuje dużą wagę do wysokich standardów obsługi serwisowej Klienta. Poprzez sprawną organizację, przejrzyste procedury, oraz wysoki poziom wyszkolenia technicznego Autoryzowanego Serwisu, Klienci mają zagwarantowany zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym szybki dostęp do profesjonalnych usług serwisowych, oraz oryginalnych części zamiennych. Wysokie kompetencje, kultura osobista i szybkość działania (szczególnie w okresie zimowym) to jakość, do świadczenia której zostali zobowiązani wszyscy Autoryzowani Serwisanci Junkers. Junkers stale pracuje nad ulepszaniem procedur i procesów, dlatego opinie Klientów odnośnie jakości pracy serwisu, są dla organizacji bezcenne. Wyniki badań marketingowych wykonywanych: zarówno przez niezależne firmy badawcze jak i te przeprowadzane wewnętrznie przez firmę Robert Bosch potwierdzają, iż Junkers oferuje najwyższej jakości obsługę po sprzedażową. Taka jakość, nie mogła ujść uwadze branży.


“To wyróżnienie odbierałem z wielką satysfakcją – mówi Krzysztof Milczarek, Kierownik Działu Technicznego firmy Junkers. Jest ono potwierdzeniem naszej wieloletniej wytrwałej pracy w konsekwentnym budowaniu profesjonalnej organizacji serwisowej i zdobywaniu zaufania Klientów. Zapewniam, iż w kwestii usług serwisowych i obsługi Klienta nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa…”


Z poważaniem


Krzysztof Milczarek
Kierownik Działu Technicznego

IX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX, oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia, to od lat jedno z najważniejszych wydarzeń branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. W Kielcach spotykają się wytwórcy energii konwencjonalnej, a także firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją energii, ze źródeł odnawialnych. Firma Art-Gaz, wraz z firmą Junkers w dniach 1-3 marca 2011 roku, zaprezentowała pełną ofertę energooszczędnych produktów począwszy od systemów solarnych, kotłów kondensacyjnych, po pompy ciepła. Niewątpliwą zaletą urządzeń marki Junkers jest ich kompatybilność, co oznacza w praktyce dowolną konfigurację systemu do potrzeb użytkownika. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na każde zapytanie związane z kompleksowym rozwiązaniem inteligentnych systemów energetycznych.

strona oparta na: